WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Malibu


„My sme tu defakto pracovně,“ konstatuje Ivan Langer během krátké polední pauzy na předku uranového dolu, který katastrálně spadá pod jáchymovský lágr Malibu. „Nemám s tím žádnej problém,“ přitakává Alexandr Vondra. „Vidím to stejně,“ souhlasí Miroslav Kalousek. Po celodenní šichtě následuje dietní večeře a po ní hromadná rozcvička. Každý vězeň dělá povinně 300 dřepů a 200 kliků, poté absolvuje 500 metrů kolébavé chůze v podřepu, s rukama sepjatýma za hlavou. „Děláme to pro svý zdraví,“ konstatuje Langer. „Je důležitý si zdokonalovat fyzičku,“ přitakává Vondra. „Udržuje nás to v kondici,“ souhlasí Kalousek. Za ostnatými dráty se točí kola těžních věží, na špačkárnách pokuřují bachaři, štěkají psi.

Další podobné (Britské listy)


Autor: Milan Kozelka

Datum: 09 února 2011

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: