WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Výměnná reklama


Na tomto webu začal fungovat systém bezplatné výměnné reklamy. Je postaven na jednoduchém principu - na Vaše stránky vložíte banner (čtverec 250x250) a za to bude do systému přidána Vaše reklama, která se bude zobrazovat na webových stránkách ostatních (včetně cyron.cz).


Vaše bannery musí mít rozměry 250px x 250px, velikost do 500 kb, po dohodě i o trochu více, akceptované formáty jsou SWF (flash), GIF (animovaný obrázek) a JPG, PNG, GIF (statické obrázky). SWF musí být bez zvuku, nemusí obsahovat správnou adresu ani proměnnou "clickTAG". Cílovou adresu vložím klasicky "a-hrefem". "Celý internet" sice tvrdí, že to nejde, ale já Vám říkám, že to jde. :-)

Motor systému jsem naprogramoval sám. Kromě jednotlivých bannerů umí i načítat reklamy z jiných reklamních systémů. Spáchal jsem i několik SWF bannerů - omluvte trochu amatérský vzhled - dělal jsem to poprvé v životě a spíše jsem si hrál.

Stránky, na něž bude odkazováno, mohou být osobní i komerční, na tom nezáleží. Musí však být zajímavé a přínosné pro širší okruh návštěvníků, tedy žádné osobní blogísky ani reklamy na bufet ve Zlámané Lhotě. Na bannerech ani v odkazovaných stránkách se nesmí vyskytovat pornografie (ne že bych byl prudérní, ale uznejte, že na stránkách dejme tomu hračkářství by to působilo poněkud nevhodně :-)), odmítám i warez a reklamy na operační systémy firem MalýMěkký a Cannonical (platí i pro zařízení s předinstalovaným tímto). Také nic katolického, zvláště ne Charitu - o těch zlodějích vím své. Především však striktně odmítám:

 • Stránky propagující vraždění, brutalitu, týrání, mučení, genocidu, útočné války a podobná svinstva.
 • Stránky propagující diskriminaci osob bezmocných z důvodu věku či zdravotního postižení, pohrdání jimi, snižování jejich životní úrovně (dědeček a babička ujídají chlebíčka, patří do hrobečka).
 • Stránky propagujíci zbytečnou diskriminaci skupin osob, rasizmus, a pod. (Zdůrazňuji slovo "zbytečnou".)
 • Stránky propagující ODS, TOP 09, Havlovy pohrobky a podobnou špínu, jakož i tento režim, kde jsou peníze bohem.
 • Stránky propagující týrání zvířat.

Provozujete-li zajímavý web neodporující výše uvedeným zásadám a chcete jej zdarma zpropagovat, stačí učinit následující kroky:

 1. Nejprve mě kontaktujte na e-maikové adrese miroslav.cyron@gmail.com a sdělte mi adresu webu, který zamýšlíte propagovat, k prvotnímu posouzení.
 2. Vytvořte si vhodný reklamní banner (více různých webů nebo více různých činností = více různých bannerů). Vaše bannery musí mít rozměry 250px x 250px, velikost do 500 kb, po dohodě i o trochu více, akceptované formáty jsou SWF (flash), GIF (animovaný obrázek) a JPG, PNG, GIF (statické obrázky). SWF musí být bez zvuku, nemusí obsahovat správnou adresu ani proměnnou "clickTAG". Cílovou adresu vložím klasicky "a-hrefem". "Celý internet" sice tvrdí, že to nejde, ale já Vám říkám, že to jde. :-)
 3. Na své stránky (klidně i na cizí :-)) vložte níže uvedený kód. A to na hlavní stránku propagovaného webu + min na 75% jeho podstránek. K tomuto účelu je vhodné například použít PHP nebo RS. Reklamní banner musí být umístěn tak, aby byl viditelný bez odrolování.
 4. <object type="text/html" style="width:250px;height:250px;"
  data="http://www.cyron.cz/vymenna-reklama/engine-reklama-1-250x250.php">
  </object>
 5. Opět mě kontaktujte na e-maikové adrese miroslav.cyron@gmail.com a sdělte mi adresu webu (konkrétní stránky), který (kterou) zamýšlíte propagovat, dále kratičký textík (tak 3-4 slova) jako popisek (title) a v příloze mi zašlete banner (-y). V případě SWF ideálně též JPG-GIF-PNG alternativu (zobrazí se v prohlížeči bez nainstalovaného flash-pluginu).

To je vše. Já přidám Váš banner do "výměnného reklamního systému" a Vy se připravte na příliv nových návštěvníků. :-) Nic Vás to nebude stát, jen trochu místa na stránkách Vašeho webu.

Jako bonus Vám BEZPLATNĚ poskytnu přístup (heslo) k zaheslovaným částem tohoto webu. Zájem o toto však musíte v e-mailu uvést. Já si zase vymiňuji možnost přidat do "Výměnného reklamního systému" libovolné reklamní bannery, včetně placených (proklikových).

Za obsah propagovaných stránek plně ručíte Vy (provozovatel stránek, zadavatel reklamy), já se v tomto ohledu odpovědnosti zříkám. Nicméně budu občas propagované weby procházet a vyhrazuji si právo reklamní bannery s odkazy směřujícími na weby odporující výše uvedeným zásadám nebo zákonům ČR ze systému odstranit a v závažných případech upozornit Policii ČR.

Autor: Miroslav Cyroň

Datum: 07 ledna 2012

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: