WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Izraelci proti útoku na Írán a pro zónu bez jaderných zbraní na Blízkém východě


Ne všichni Izraelci by chtěli bombardovat Írán. Na Facebooku se šíří izraelská kampaň Israel Loves Iran, která každým dnem získává tisíce nových příznivců. V Tel Avivu proběhla první demonstrace proti útoku na Írán. Vytvoření zóny bez jaderných zbraní na Blízkém východě má podporu většiny izraelské populace. Internetová iniciativa Israel Loves Iran, v překladu „Izrael miluje Írán“, se začala před několika dny šířit na sociální síti Facebook a její podpora stále roste. K dnešnímu dni (02. 04. 2012) se připojilo téměř 55 000 lidí. Kampaň má jednoduché poselství: Íránci, nebudeme bombardovat vaši zemi, milujeme vás. V doprovodném videu vystupují běžní Izraelci se slovy podpory:

(...) Íránci na Facebooku reagovali spuštěním obdobné kampaně Iran Loves Israel, která má k dnešnímu dni téměř 15 000 příznivců a i její podpora rychle roste.

Celý text (Svetbezvvalek.cz)


Autor: Jana Jedličková, Svět bez válek a násilí

Datum: 02 dubna 2012

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: