WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Babiš, Sobotka a Bělobrádek prý na vás upekli cynickou zradu. Blázni se radují, říká kníže (vyjímečně má asi pravdu)


Server iDnes.cz uvedl, že se mu podařilo získat návrh koaliční smlouvy mezi ANO, ČSSD a lidovci. Ačkoli tyto strany před volbami slibovaly, že nebudou zvyšovat daně OSVČ, v návrhu je uvedeno, že se pro živnostníky zavede minimální daň a sníží odečitatelné paušály. Odborníci si myslí, že se jedná o podvod na voliče a říkají to i politici budoucí opozice. Někteří koaliční politici se k návrhu nechtějí moc znát. Sliby-chyby. Co jsem vám v programu slíbili před volbami, nyní již neplatí. I tak by se daly přeložit některé pasáže koaliční smlouvy, z níž citoval server iDnes.cz z vydavatelství vlastněného Andrejem Babišem.

(...) Proti zvyšování daní je místopředseda rozpočtového výboru a předseda poslaneckého klubu Úsvitu Radim Fiala: „Snížení paušálu pro živnostníky je skryté zvyšování daní, které může ohrozit některé živnostníky a podnikatele. Hnutí Úsvit pro takové rozhodnutí nemůže a nebude hlasovat.“ *** Živnostníků se zastává i místopředseda KSČM a ekonomický expert KSČM Jiří Dolejš: „Tažení proti OSVČ avizoval Mládek. Větší progresi a sektorovou daň zase nechce Babiš. Takže změny mají být fiskálně neutrální, ale minimální daň může dopadnout na drobné podnikatele, což poškodí toto prostředí. Postoj Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR chápu.“

Celý text (Parlamentní Listy)


Autor: Lukáš Petřík

Datum: 14 prosince 2013

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: