WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Řadoví Američané jsou pro Putinův plán urovnání konfliktu v Sýrii


Po článku Vladimíra Putina v listu The New York Times se vztah 80% Američanů k Rusku zlepšil. Obyvatelé USA podpořili ruského prezidenta v jeho snaze o mírové řešení syrského konfliktu. Usuzovat o tom můžeme na základě komentářů internetových uživatelů, které zanechali v sociálních sítích. Článek Vladimíra Putina, který publikoval list The New York Times, byl v USA široce diskutován. Soudě podle komentářů v sociálních sítích, většina amerických uživatelů, přibližně 80%, podporuje ruskou pozici ohledně účasti USA v syrském konfliktu. Navíc, vztah mnohých Američanů k Rusku se zlepšil. Komentáře se většinou opakují. Zde jsou některé z nich, které je možné si přečíst na Facebooku.

„Je zábavné chápat, že Putin dělá pro obranu Ameriky více, než vlastní vláda. Putine, já před Vámi smekám klobouk.“ *** „A tak Putin ukončil Obamovskou válku. Putin, který je bývalým agentem KGB zastavil laureáta Nobelovy ceny míru při jeho přání zahájit válku, při které by zemřely tisíce.“ *** „Čím více čtu a slyším o Putinovi, tím větší dojem ve mně zanechává.“ *** „Víte, komu opravdu věřím? Chlapovi s čistými záměry a s jasným chápáním morálky. Tomu, kdo se reálně stará o blahobyt Států – Vladimíru Putinovi!“

Celý text (Hlas Ruska)


Autor: Xenia Melnikova

Datum: 14 září 2013

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: