WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Zradí ČSSD voliče?


Strany, jež církevní restituce podporují, získaly sotva 30 procent hlasů. V případném referendu o této otázce by byla tato procenta ještě výrazněji nižší. Není na čase konečně plnit program politických stran, které slibovaly, že přináší konec marasmu, jež představují TOP 09 a ODS? Nedodržováním plnění programu může vést ČSSD až k osudu právě ODS. Nejsem sám, kdo si uvědomuje, že vládnutím ČSSD v menšinové vládě podporované KSČM, hnutím ANO a Úsvitem přímé demokracie Tomia Okamury, nebo v jiné podpoře, třeba koaliční, by ČSSD mohla splnit 90 procent svého programu. Myslím si, že pokud nebude splněn programový bod revize církevních restitucí kvůli jedné pidistraně s volebním ziskem necelých sedm procent, bude mít v dalších volbách ČSSD volební výsledek na hranici vstupu do sněmovny. Voliče nelze považovat za hlupáky, kteří neznají politický program jednotlivých stran a tyto volby nejsou poslední.

Celý text (Halö Noviny)


Autor: Antonín Snášel

Datum: 08 listopadu 2013

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: