WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Bestiální pogrom v Oděse


Těla, zohavená ohněm celá, se v Domě odborů našla jen v prvém patře. Desítky dalších však ležela i v poschodích, do nichž se požár nerozšířil. Část z nich má ohněm znetvořenou jen hlavu či horní partie trupu. Zbylé ostatky nenesou žádné stopy žáru. Netknuté ohněm jsou i dřevěné prvky interiéru, v jejichž těsné blízkosti leží. Tak křiklavý paradox má jediné vysvětlení - ti lidé museli být vražděni napalmem.

Na dalších snímcích leží těla, znetvořená – kulkou do čela. I oběti se zlomeným vazem. Žena, oděná jen od krku po pás – a před krutou smrtí tak zřejmě i znásilněná. I jiná ve vysokém stupni těhotenství, strnulá v křeči po vraždě elektrickým proudem. V Oděse nezabíjely jen zápalné lahve, hozené do oken. Vraždilo teroristické komando, číhající uvnitř budovy. Fotodokumentace z místa činu zachycuje i barikády, jimiž svým obětem zatarasilo únikové cesty.

Celý text (Parlamentní Listy)


Autor: Josef Skála (kandidát do EP za KSČM)

Datum: 07 května 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: