WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Hnědá revoluce na Ukrajině


Jsem velký fanoušek Kyjeva, příjemného města půvabného buržoazního charakteru, s jeho hojnými malými restauracemi, čistými stromy olemovanými ulicemi a přívětivými pivními zahrádkami. Před sto lety byl Kyjev převážně ruským střediskem a některé centrální části si tuto příchuť zachovaly. Nyní je Kyjev střežen ozbrojenými kriminálníky ze západní Ukrajiny, bojovníky z neonacistického Pravého sektoru, potomky Stepana Bandery, vojáky ukrajinských kolaborantů a jejich místními nacionalistickými soukmenovci ve zbrani.

Děsivá svědectví účastníků vypráví o jejich aktivitách na Volyni: „Jednou v noci jsme uškrtili 84 mužů. Škrtili jsme dospělé, stejně jako malé děti, drželi jsme jim nohy, kroutili jsme jim hlavou a rozbíjeli jim ji o futra… Dvě hezké děti, Stěpa a Olja, 2 a 14 let… roztrhli jsme to mladší na dvě části, a nebylo třeba škrtit jeho matku Julii, zemřela na infarkt“, a tak dál a tak podobně. Zmasakrovali stovky tisíc Poláků a židů; dokonce strašlivý masakr v Baby jar měli na svědomí oni, za pasivní asistence Němců, dosti podobné izraelské pasivní asistenci při masakrech Palestinců v Sabra a Chatila provedených libanonskými fašisty z Falang.

Celý text (Zvědavec)


Autor: Israel Šamir

Datum: 06 března 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: