WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Kardinální důkaz: životy cestujících z letu MH/17 má na svědomí Kyjev (čti Washington)


Desítky důkazů, které potvrzují, že malajsijský boeing byl 17. července sestřelen u Doněcka ukrajinskou stíhačkou, a že tudíž šlo o předem připravenou provokaci, byly korunovány kardinálním důkazem. Podle včera zveřejněných satelitních snímků, jež přinesl první kanál ruské státní televize, je jasno. Snímek zcela nepochybně dokazuje, že se poblíž letu MH/17 nacházela ukrajinská stíhačka. A zdaleka nejen to.

Na záběrech, které předal ruským médiím americký odborník, který jako mnoho dalších Američanů, má k těmto materiálům přístup, je jasně vidět stíhačkou vypálená raketa vzduch – vzduch, která boeing zasáhla. Oproti původním předpokladům snímek ukazuje, že nejde o letoun SU-25, ale spíše o MiG-29 nebo Su-27. Tato verze se zcela přesně shoduje s již dříve Ruskem prezentovanými důkazy, expertními analýzami trosek letadla i přímými svědectvími očitých svědků tragédie, jak jsme o nich již dříve na Protiproudu informovali. Odpadá tak současně i pochybnost, že SU-25 by ve výšce 10 kilometrů nemohl operovat. Satelitní záběry získala ruská expertní skupina a prezentoval je viceprezident Ruského svazu inženýrů Ivan Andrijevskij. Kromě Boeingu 777, ke kterému se blíží ukrajinská stíhačka, je na záběrech vidět i stopa po vypálené raketě zavěšené pod levým křídlem stíhačky. To, že jde opravdu o autentické záběry, dokazuje mimo jiné i poloha boeingu, pod nímž je možné rozeznat i doněcké letiště. „Měli jsme tu najednou snímek, pořízený z nepříliš vysoké oběžné dráhy,“ říká Ivan Andrijevskij a vysvětluje: „Takové záběry vzdušného prostoru a zemského povrchu jsou obvykle pořizovány pro potřeby rozvědky. Vzhledem k souřadnicím snímku můžeme předpokládat, že fotografie byla pořízena z amerického nebo britského satelitu. Provedli jsme podrobnou analýzu fotogafie. Žádné známky falšování nevykazuje.“

Celý text (EUportal)


Autor: Václav Danda

Datum: 17 listopadu 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: