WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Moskva má za to, že sankce víc zasáhnou EU


Moskva přijala překvapivě klidně třetí úroveň sankcí EU vůči Rusku. Omezení v oblasti bankovního sektoru, energetiky, vývozu zbraní a tak zvané produkce pro dvojí účely, nabude platnosti 1. srpna. Dodatečné sankce vyhlásily i Spojené státy.

V ruských podnikatelských kruzích mají za to, že sankce EU a USA se stanou podnětem pro rozvoj vlastního průmyslu a technologií. A tento proces už byl zahájen. Podle výpočtů vládních expertů bude Rusko potřebovat tři měsíce až tři roky na to, aby úplně přešlo z dovážené produkce na ruskou ve všech odvětvích – od bankovního (vlastní platební systémy), až po vojenskou a zemědělskou. Znamená to tedy, že sankce zasáhnout země, které je zavádějí. Sféry, ve kterých teď působí evropské společnosti, obsadí buď ruské nebo asijské či latinskoamerické.

Celý text (Hlas Ruska)


Autor: Andrej Feďašin

Datum: 4 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: