WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Nadchází konec světa, nebo konec USA?


Další tlak vychází od tupých hrozeb Obamova režimu sankcemi na Rusko. Další země pak už nejsou ochotny dále tolerovat zneužívání světa přes dolarový standard Washingtonem. Wasington využívá mezinárodního systému plateb na bázi dolaru, aby vyvolával škody v ekonomikách zemí, které vzdorují politické hegemonii Washingtonu.

Rusko i Čína už toho mají dost. Jak už jsem hlásil a jak o tom tady referoval Peter Koenig, tak Rusko a Čína odpojují své mezinárodní obchodování od dolaru. Rusko bude odteď provádět obchodování včetně prodejů ropy a zemního plynu Evropě v rublech a v měnách svých partnerů z BRICS. To znamená velký propad v poptávce po amerických dolarech a odpovídající propad směnné hodnoty dolaru.

Celý text (EUportal)


Autor: Paul Craig Roberts

Datum: 18 dubna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: