WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Nespadl březnový boeing až v červenci na Ukrajině?


Náš čtenář Petr Vepřek ze Starého Města u Uherského Hradiště poslal Haló novinám zajímavý odkaz na ruský server VGILJOURNAL (vgil.ru), který se věnuje jedné z teorií, jak se z nebe zřítil k zemi malajsijský boeing nad východní Ukrajinou. Když někdo v rámci černého humoru krátce po pádu tohoto dopravního letadla na sociální sítě napsal, že se konečně našlo v Indočíně v březnu zmizelé první malajsijské letadlo, nenapadlo nás, že by na tom mohlo být byť jen procento pravdy. Když si ale spolu s Rusy dáme dohromady jedna a jedna...

Zkrátka stále aktuální nesrovnalosti ohledně pádu druhého malajsijského boeingu (Boeingu 777 200ER) vyvolávají nejneuvěřitelnější verze! Nicméně i ty mají právo na existenci. Příběh druhého malajsijského boeingu, kterého zbytky byly nalezeny na území Novoruska, není o nic méně tajemný než ten, který se stal také letadlu společností Malaysian Airlines na jaře tohoto roku. Letadlu Boeing 777 200ER, které stále oficiálně nebylo nalezeno. Dokonce ani všudypřítomná síla, která sleduje všechny, všechno a všude, Spojené státy americké, dosud nepodala jasnou odpověď ani na tak jednoduchou otázku jako »Čí je to raketa?« Jak správně poznamenal politolog Vitalij Treťjakov, »pokud by USA měly důkazy, že za to mohou opolčenci (míněni proruští povstalci), už by je dávno zveřejnily«..

Celý text (Haló Noviny)


Autor: rj

Datum: 25 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: