WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Pyramida lží uplácaná USA se hroutí


Vše nasvědčuje tomu, že pyramida lží, pracně uplácaná USA, se hroutí. Čímdál jasněji vyplývá na povrch, že zřícení letadla MH-17 má na svědomí UKRAJINA, USA a POLSKO. Rukopisem USA to smrdí na sto honů, o tom žádná. A proč POLSKO? Pokud pominu jeho rusofobii, nemohu opominout aktivní polskou pomoc kyjevským fašistům. Navíc některé prameny naznačují, že let byl odkláněn již nad Polskem.

Obavy černého náčelníka: USA se chystají ze sestřelení letu MH17 obvinit ukrajinského „dezertéra“ z armády. Mediální komedie Bílého domu, ze které si klepou na čelo už i seriózní americké noviny.

Tak dlouho lhali a tvrdili, že za všechno špatné a zlé ohledně letu MH17 může Kreml a Putin, až jim teď hrozí, že budou odhaleni a označeni za lháře vlastními lidmi a novináři z USA. No není to doslova velezrada? Neměli by takové americké novináře pro jistotu zavřít? Nebo odvézt na Guantanámo k „podání vysvětlení“, zda-li nejsou ruští špióni nebo alespoň Ruskem placení informátoři? Jak už jsme před 2 dny na AE News informovali, americký uznávaný novinář Robert Parry pustil do světa zásadní informaci, že má od svého informačního zdroje z amerických tajných služeb důvěryhodné poznatky, že americká vláda má k dispozici satelitní důkazy, které dokazují, že raketa z komplexu BUK, která údajně let MH17 sestřelila, byla vypálena z pozic držených a kontrolovaných ukrajinskou regulérní armádou. Parry není negramotný pisálek z iDnesu, ale je držitelem několika novinářských cen, jeho angažovanost v odhalení skandálu Iran-Contra je dobře známá. Možná se dočkáme omluvy ruskému prezidentovi, možná, že slušná mainstreamová média seberou kuráž a napíšou: „Promiňte, Vladimíre Vladimiroviči, mýlili jsme se…“. Ale kolik znáte popravdě takových slušných mainstreamů? Znáte vůbec nějaký? Anebo znáte spíš takový ten mainstream, který místo omluvy napíše jen kontra další článek ve smyslu: „Putin to sice neudělal, ale kdyby mohl, tak to udělá!…“.

Videokonference MO RF

Video, v ruštině, překlad do angličtiny.

Rusko říká, že má fotky ukrajinského nasazení raket BUK na východě a radarový důkaz o bojových letounech v blízkosti MH-17

Ukrajina neřekla, jak se hned tak dověděla, že to rebelové ten malajský letoun sestřelili, uvádí ruské ministerstvo zahraničí spolu s tím, jak odhaluje 10 otázek na tělo pro Ukrajinu (a možná i pro americké tvůrce ‚ukvapených závěrů‘) k zodpovězení ohledně katastrofy MH17. Co je ale pro ty hordy ukazovačů prstem snad ještě horší, je to, že:

  • RUSKO MÁ OBRÁZKY UKRAJINSKÉHO NASAZENÍ RAKET BUK NA VÝCHODĚ: IFX
  • RUSKO: UKRAJINA PŘISUNULA BUKY K REBELŮM V DONĚCKU 17. ČERVENCE: IFX
  • RUSKO DETEKOVALO UKRAJINSKÝ BOJOVÝ TRYSKÁČ NABÍRAJÍCÍ RYCHLOST SMĚREM K MH17

Tragédie boeingu: Kyjev zametá stopy

V Kyjevě nepospíchají s vytvořením státní komise pro vyšetření tragedie. To lze vysvětlit tak, že ukrajinská vláda potřebuje čas, aby zametla stopy, myslí si šéf ruského leteckého zkušebního centra Ruben Jesajan : "Existuje informace, že záznam komunikace letu MH17 s ukrajinským dispečerem konfiskovala Bezpečnostní služba Ukrajiny. Ačkoli bylo nutné vytvořit státní komisi a hned zveřejnit tyto dokumenty - o čem hovoří posádka se zemí." Dnes, když zástupci Doněcké lidové republiky předali delegaci z Malajsie černé skřínky boeingu, ukrajinská armáda tanky zaútočila na Doněck. Za svůj cíl si zvolila nádraží, kde se předávání uskutečnilo.

Zpravodajský zdroj: Americké satelitní snímky ukazují sestřelení malajského MH-17 ukrajinskými vojsky

Zdroj řekl cenou ověnčenému reportérovi, že Washington o odpovědnosti za tuto tragédii lže. Cenami ověnčený bývalý reportér Associated Press Robert Parry se dověděl od zpravodajského zdroje, že Spojené státy mají satelitní snímky, které ukazují, že to Ukrajinská vojska odpovídají ze sestřelení Letu 17 Malaysian Airlines.

Situace eskaluje: Sestřelený Boeing 777 letu MH17 má otevřít cestu k vyhlášení „bezletové“ zóny nad Ukrajinou, kterou by zajišťovalo NATO!

Přeprogramoval někdo letadlu GPS navigační software? Shodné indicie s letem MH370! Cílem útoku měl být Putin? Letadlo bylo plné mrtvol už za letu? V Holandsku už volají po invazi NATO na Ukrajinu! Tak to netrvalo dlouho. Jako blesk z čistého nebe přichází další pokus a cesta, jak dostat na Ukrajinu jednotky a ozbrojené síly NATO jinak, než vstupem Ukrajiny do NATO. Na Ukrajině byl sestřelen dopravní letoun Malajských Aerolinií. Ano, schyluje se tady k libyjskému scénáři, tedy k tomu, že západní politici řeknou, že vzdušný prostor nad Ukrajinou není bezpečný, že tento prostor ohrožují teroristé, protože v této chvíli, dámy a pánové, už nejde o lokální konflikt mezi Kyjevem a pro-ruskými povstalci, nyní už se jedná o mezinárodní konflikt, neboť bylo sestřeleno dopravní letadlo třetí země s pasažéry mnoha zemí, tedy jde už o věc, která překračuje po právní stránce vnitřní záležitosti Ukrajiny.

Malajsijský boeing sestřelila nad Ukrajinou armáda

Nyní Kyjev nepřiznává svou vinu. Ale černé skřínky byly nalezeny. Jsou v dobrém stavu a budou analyzovány. Monitorovací služby po celém světě zaznamenávají starty raket ze země. To znamená, že pokud letadlo bylo sestřeleno, dokázat, odkud došlo k odpálení rakety nebude těžké. Anonymní zdroj z americké rozvědky už prohlásil, že v dané oblasti došlo k odpálení rakety země-vzduch. Španělský letecký dispečer, který "vedl" malajsijský stroj uvedl, že několik minut poté, co se ztratil radarům, vedle boeingu byly sponzorovány dva ukrajinské stíhací letouny.

Domeček z karet se hroutí: Americký uznávaný novinář získal informace, že americká vláda disponuje satelitními důkazy, že let MH17 sestřelila ukrajinská protiletadlová baterie!

V kauze údajného odposlechu telefonního záznamu mezi povstalci o sestřelu letu MH17 došlo k dalšímu průlomu. Kromě toho, že již včera bylo zjištěno, že soubor byl vytvořen o den dříve, než letadlo spadlo, tak dnes navíc další analýza zjistila, že nahrávka je ke všemu sestříhána z několika různých audio záznamů [2]. Prostě podvrh jako blázen.

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

V žádném okamžiku ukrajinské krize nemohlo být ukončení letu MH17 malajského Boeingu 777 pro NATO a jeho figurkový režim v Kyjevě příhodnější. Síly Kyjeva byly na východě Ukrajiny rozmetány, kdy několik jednotek bylo obklíčeno a zničeno. Na západě země narůstal disent, kdy Ukrajinci nejsou ochotni vyrukovat do boje na východě. Pokusy NATO navnadit Rusko ke vstupu na území Ukrajiny a posunout globální mínění proti Moskvě opakovaně selhaly.

Ministerstvo obrany RF vypočítalo, odkud by mohl být sestřelen Boeing 777

Ministerstvo obrany RF zaznamenalo fungování ukrajinské radiolokační stanice v den katastrofy malajsijského letadla a vypočítalo osady na Ukrajině, odkud by mohlo být letadlo sestřeleno, oznámila tisková služba obranného rezortu.

Generální prokurátor Ukrajiny vyvrátil zprávy o tom, že domobranci se zmocnili komplexů Buk a S-300

Generální prokurátor Ukrajiny Vitalij Jarema prohlásil, že domobranci se nikdy nezmocnili raketových komplexů Buk a S-300.

Martin Koller k sestřelení malajsijského boeingu na Ukrajině

Video (ČT).

Sestřelený let MH17 – architektura provokace

"Někdo" zařídil změnu trasy, mezi 12-17.7. se trasa stejného letu postupně posouvala na sever > Nad územím Doněcké republiky je v uváděné výšce 10km sestřelen Boeing 777 Malajsijských aeroliní (stejný typ a stejné aerolinie, jako nedávno zmizelý let v jižní Asii), který ovšem v dané oblasti neměl co dělat – stejný let o den dříve přes území DLR neletěl > Poradce hlavy MZ Ukrajiny Zorjan Škirjak po pádu malajsijského letadla Boeing na východě země vyzval USA a NATO pomoct ukrajinským vojákům ve vedení zvláštní operace proti opolčencům. „USA by nám měli ihned dodat moderní přesné zbraně a vzdušnou podporu, a NATO by mělo začít pozemní válečnou operaci...“ ,- napsal Škirjak na svůj Facebook. > Španělský letový dispečer pracující v Kyjevě, který měl havarovaný Boeing na starost, napsal na svém twitter účtu @spainbuca: (aktualizace: byl údajně změněn, originál je k vidění na web.archive.org/web/20140717190718/https://twitter.com/spainbuca) „Dříve než nám seberou telefony nebo mi rozbijou hlavu, LET BYL SESTŘELEN KYJEVEM“.

Svět se dostal na pokraj války

»Zásada cui bono (komu ku prospěchu) zcela jasně říká, že největší škodu ze sestřelení by měli separatisté - nemá to tedy pro mne z dostupných informací logiku,« připomněl předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura a dodal, že separatisté podle jeho informací nemají potřebnou techniku, kterou ale mají Ukrajina a Rusko. »Rusové potřebují ze všeho nejméně jakýkoli skandál, a naopak se snaží vystupovat či vypadat na maximum odpovědně,« míní také. »Ukrajinská strana naopak tlačí na maximální tvrdost řešení a každá záminka - tedy terorismus - je pro ně výhra,« uzavírá Okamura.

Španělský dispečer: kyjevské úřady příliš brzy oznámily, že Boeing havaroval

Několik minut před sestřelením malajského Boeingu na Ukrajině byla nedaleko něho zaznamenána ukrajinská vojenská letadla. Napsal to na svém účtu v Twitteru španělský dispečer, který let Malajských aerolinií doprovázel. Podle jeho slov, vojenská letadla prolétala vedle Boeingu 777 jen tři minuty před tím, než zmizel z radarů. „Když Boeing jednoduše zmizel z radarů, tak nám kyjevské úřady oznámily, že havaroval. Jak se to mohly dovědět tak rychle?“, píše Carlos ve svém mikrologu.

Krev cestujících malajsijského Boeingu je na rukou prezidenta Porošenka

Tragedie malajsijského Boeinga by nemusela být, kdyby nerozpoutal Kyjev na jihovýchodě země bratrovražednou občanskou válku.


Autor: Miroslav Cyroň

Datum: 24 července 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: