WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Rusko se bez evropských potravin obejde


Egypt, Turecko, Írán, Izrael, Maroko, Argentina, Ekvádor, Peru, Brazílie. To jsou země, se kterými Rusko v těchto dnech intenzivně a úspěšně jedná. Významnou roli hraje Egypt – největší světový dovozce a kupec pšenice z Ruska. Káhira v ročním období zatím koupila 3,6 milionu tun ruské pšenice a za celý rok bude objem dodávky činit pět až 5,5 milionu tun pšenice. Egypt své zemědělské dodávky na ruský trh, které dosud činí 30%, zvýší o dalších 30%. Půjde především o dodávky brambor, cibule, česneku, pomerančů a dalších produktů z Egypta, které nahradí ztráty vzniklé ruským zákazem až z poloviny.

Sankce jsou k smíchu – Evropa dováží z jižní Ameriky a jižních zemí, proč by odsud nedováželo i Rusko? Vítězem je dnes ten, kdo má trhy! Technologie Rusku dodá Čína, Korea a neopomeňme Izrael, potraviny Asie, Afrika a jižní Amerika. Evropa se z trhů vymanévrovala, země BRICS za to poděkují. Evropa nad ztrátou trhů zapláče, země BRICS se budou smát.

Celý text (Aeronet)


Autor: Pozorovatelka

Datum: 23 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: