WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Sestřelil jsem ten Boeing, tvrdí ukrajinský pilot SU-25


S nečekaným přiznáním přišel ukrajinský armádní pilot, stalo se tak den po potvrzení, že byl malajský Boeing sestřelen. Přiznání přinesly německé noviny Wahrheit fuer Deutschland, které zveřejnily rozhovor s pilotem, který tvrdí, že Malajské civilní letadlo 17. července nad Novoruskem měl sestřelit on. První informace které po pádu civilního letadla zněly, informovaly že Boeing měl doprovod dvou stíhaček SU-25, které když se vzdálily, tak se letadlo s civilními pasažéry zřítilo.

Pilot v rozhovoru pro německý Wahrheit fuer Deutschland doslova prohlásil: „Ostřeloval jsem Boeing 777 z palubního dvouhlavňového kulometu letadla SU-25.“ Podle pilotova tvrzení je právě jeho bitevní letoun zobrazen na družicových snímcích ruského ministerstva obrany. Jméno ani příjmení letce německý list neuvádí.

Celý text (Stalo se)


Autor: rav

Datum: 5 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: