WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Sobotka chce být přijat blbečkem Obamou, proto leze Američanům do prdele, že mu nejsou vidět ani paty


Česká loutka místo premiéra a služka Babiše Slávek Sobotka je znám svým rektálním alpinismem. Aby se stal předsedou ČSSD, pak i po dlouhém ponižování zasedl na židli premiéra, byl ochoten udělat cokoliv. Do kolika zadnicí musel být zastrčen, aby se mu jeho sen podařil? Podle všeho má Slávek jako přitroublý socialista další cíl, chce být přijat černým diktátorem v Bílém domě a proto začal zalézat nyní do amerických řití. Takto nás řiťolez Sobotka poškozuje stále a jen idioti a totální hlupáci mohou takového socialistického blbečka volit.

A Sobotka leze i do prdele pošlého buzeranta a alkoholika válejícího se pravidelně ve zvratcích Havla, aby ukázal Američanům jaký je to oddaný otrok: „Premiér se v listopadu chystá slavnostně odhalit bustu Václava Havla v sídle amerického Kongresu a při té příležitosti by se měl setkat jak s viceprezidentem Joe Bidenem, tak i ideálně se samotným Barackem Obamou,“ informuje Šafaříková z Lidových novin.

Celý text (Stalo se)


Autor: lik

Datum: 24 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: