WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Stoupenci federalizace Ukrajiny se nevzdali


Navzdory ultimátu kyjevského vedení, které vypršelo včera ráno, obsadili stoupenci federalizace na východě země další policejní stanici. Skupina lidí pronikla do služebny ve městě Horlivka asi 50 kilometrů severovýchodně od Doněcka. Podle očitých svědků útočníci použili dýmovnice a dělobuchy. Policisté stanici opustili.

Z diskuze: Ukrajina by měla ustoupit požadavkům proruských regionů. Byli by spokojeni všichni. Kdo chce vycucat Západem, ať si jde do jedné půlky země, kdo chce zachovat tradice a nezávislost na USA a EU, kdo nechce aby byl vyždímán a vydrancován, nechť jde na východ a přidá se k Rusku. A USA a EU potažmo NATO by se do toho neměli montovat vůbec. Každý slušný člověk by měl napsat omluvný dopis na ambasádu Ruské federace, že se stydí a omlouvá za oficiální stanovisko naší vlády včetně prezidenta k této otázce.

Celý text (Haló Noviny)


Autor: JO, ČTK

Datum: 16 dubna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: