WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Ukrajinská armáda zastřelila zhruba 30 svých spolubojovníků


Ukrajinští vojáci ve čtvrtek zastřelili zhruba 30 svých spolubojovníků, kteří se vzdali domobraně Luhanské lidové republiky. Uvedl to mluvčí domobrany Ostap Černyj.

"Pravý sektor z blízkosti zastřelil 30 svých spolubojovníků - příslušníky ukrajinské Národní gardy, protože v obci Novodružovka odmítli vraždit civilisty, kteří ve čtvrtek zastavili nepřátelské tanky a obrněné vozy," uvedl Ostap Černy v pátek v noci na tiskové konferenci."Pravý sektor z blízkosti zastřelil 30 svých spolubojovníků - příslušníky ukrajinské Národní gardy, protože v obci Novodružovka odmítli vraždit civilisty, kteří ve čtvrtek zastavili nepřátelské tanky a obrněné vozy," uvedl Ostap Černy v pátek v noci na tiskové konferenci.

Celý text (Hlas Ruska)


Autor: ?

Datum: 25 května 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: