WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Vatikánští astronomové pátrají po „bratrech mimozemšťanech“


Proč, proboha, pátrá Vatikán po mimozemském životě? Má katolická hierarchie povědomí o něčem, co se týká mimozemského života, o čem zbytek lidstva nic neví? Z jakého důvodu ztrácí největší religiózní organizace světa tolik času a energie hledáním „bratrů mimozemšťanů“?

To je tvrzení, které se objevuje stále znovu a lidé jsou v tomto neústupní. Jedná se o přesvědčení, že jsme upadli do hříchu, je to tak? Ale toto nemůžete nutně předpokládat o našich vesmírných bratrech a pokud jsou tito bez hříchu, nalézají se blíže k Bohu, než jsme my. Proto tedy mohou lépe rozumět evangeliu, božství a božské přirozenosti. A před třemi lety, když s tímto začali, Funes prohlašoval:“Rád bych pokřtil mimozemšťana na katolickou víru.“ Ale to není to, o čem hovoří nyní. To, co říkají dnes je, že mimozemšťané sem přijdou a budou křtít na svoji víru a z tohoto důvodu bude zapotřebí, abychom provedli změny v rámci našeho poznání a v rámci našeho porozumění evangelia. Jeden z jejich nejvýznamnějších teologů dokonce prohlásil: „Možná se budeme muset zbavit všeho, co víme o evangeliu“. Další prominentní vatikánský astronom, Guy Consolmagno, veřejně tvrdil, že mimozemšťané by vlastně mohli být „zachránci lidstva“...

Celý text (Freeglobe)


Autor: Michael Snyder

Datum: 09 května 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: