WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Záhadné nálety na Ukrajině


Bombardéry útočící na civilní cíle na Východní Ukrajině létající s označením Ukrajinského letectva byly vysledovány na letištích Rumunska, Moldávie a Ázerbájdžánu, kde jsou vyzbrojovány a snad i politovány Poláky a Izraelci. Kanadský žurnalista Geoffrey West pracující se skupinami „sledování letadel“ online už identifikoval bojové letouny létající s „balíčky“ do ukrajinského vzdušného prostoru, jak vzlétají z letišť NATO i jiných. „To, co jsem objevil ve čtvrtek večer pomocí sledovací webové stránky …, bylo množství letů ‚neodpovídajících navigačním systémům‘ zjištěných v regionu ukrajinského Černého moře.

Inventář chemických zbraní NATO: Se zprávami o chemických zbraních použitých proti obydleným centrům Východní Ukrajiny, je kriticky důležité k pochopení této hrozby zjistit, kde je dostupný inventář těchto ilegálních zbraní, a jaké je jejich umístění. USA si udržují inventář ilegálních chemických zbraní po celém světě, z nichž některé jsou vhodné k nasazení proti civilním cílům na Ukrajině. Současný inventář chemických zbraní skladovaných v Izraeli teď tento národ výrazně vybrakoval při svých útocích na obydlená centra v Gaze. Další skladovací centra těchto zbraní jsou na letecké základně Aviano v Itálii, v depu US Army v Camp Darby u Pisy v Itálii, na Británií držené základně v Indickém Oceánu na ostrově Diego Garcia a na základně předsunutého nasazení na letišti MK v Rumunsku.

Celý text (AC24)


Autor: ?

Datum: 6 srpna 2014

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: