WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

The Daily Beast: dodávkami S-300 Rusko zbavuje Vzdušné síly USA možnosti bojovat


Ta skutečnost, že Rusko ruší zákaz na dodávky protiletadlových raketových systémů S-300 do Íránu, učiní téměř nemožnými letecké údery proti jaderným objektům v Íránu. Myslí si to dopisovatel The Daily Beast Dave Majumbar. Podle autorova názoru, poté, co budou systémy S-300 dodány, budou USA při bombardování Íránu, pokud by se mu zachtělo pořídit si bombu, fakticky nuceny spoléhat na své nepočetné stroje vybavené technologií Stealth. Ani tyto stroje to však rozhodně nebudou mít lehké.

Podle slov jednoho z představitelů amerických ozbrojených sil, ruské dodávky protiletadlového systému S-300 do Íránu od základů mění vojenské plány USA. „Íránem ale celá věc nekončí. Pokud bude Rusko a Čína i nadále různým zemím dodávat moderní systémy PVO, drtivá většina letadel, které nyní má Washington ve výzbroji, nebude moci bojovat v mnoha regionech planety\", poznamenává autor.

Celý text (Sputnik)


Autor: ?

Datum: 20 dubna 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: