WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Francouzská rozvědka: Spojené státy lžou. Rusko invazi na Ukrajinu nikdy nepřipravovalo. Jaceňukova vláda ukradla 300 milionů dolarů. Miliardová záhada v Moldavsku. Další zbraně?


Situace kyjevské junty začíná být rok od Majdanu stále složitější. Po vleklé válce oligarchů, která vyváří silné napětí v zemi, přišla minulý týden pro pučisty další špatná zpráva. Šéf Státní finanční inspekce Mykola Gordijenko obvinil Jaceňukovu vládu z rozsáhlého rozkrádání státního majetku. Jaceňuk a jeho prozápadní vláda se přitom prezentovala jako vláda protikorupční, což bylo vzhledem ke složení kabinetu považováno spíše za nepovedený vtip.

Francie: Spojené státy lžou. Zatímco Kyjev a Washington pokračují v tvrzení o stálých dodávkách ruských zbraní a bojovníků přes hranici do Donbasu, Francie přišla se zcela opačným tvrzením, které tuto dosud jednotnou propagandu těžce narušuje. Šéf francouzské rozvědky obvinil minulý týden tajné služby USA, že lhaly o připravované invazi ruské armády na Ukrajinu. "Rusko vojenskou invazi na Ukrajinu nikdy nepřipravovalo", oznámil šéf francouzské rozvědky generál Christophe Gomar ve francouzském parlamentu. Generál ve svém vystoupení přiznal, že americká rozvědka, kryta autoritou NATO, předkládala o invazi ruské armády na Ukrajinu lživé informace.

Celý text (Protiproud)


Autor: Václav Danda

Datum: 25 dubna 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: