WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Pokud Spojené státy neodpoví na ruský letoun T-50 a čínský J-20, tak si neobnoví převahu ve vzduchu, píše americký militaristický server


WASHINGTON | Ruské a čínské stíhačky páté generace jsou nejdokonalejšími stroji pro boj ve vzduchu. Píše americký militaristický server The National Interest. Podle zmíněného serveru Američané očekávají potíže ve vývoji a konstrukci letounů schopných konkurovat ruskému letounu T-50 a čínskému J-20. Informuje o americkém zděšení v rámci ztráty převahy ve vzduchu agentura RIA Novosti.WASHINGTON | Ruské a čínské stíhačky páté generace jsou nejdokonalejšími stroji pro boj ve vzduchu. Píše americký militaristický server The National Interest. Podle zmíněného serveru Američané očekávají potíže ve vývoji a konstrukci letounů schopných konkurovat ruskému letounu T-50 a čínskému J-20. Informuje o americkém zděšení v rámci ztráty převahy ve vzduchu agentura RIA Novosti.

„Spojené státy musí vyvinout letadlo šesté generace v naději, že pak se přiblíží ruskému a čínskému vývoji. Suchoj T-50 a Šengdu J-20 jsou dnes považovány za nejvíce sofistikované stroje v oblasti vojenského letectví,“ píše americký vojenský analytik Dave Majumdar pro The National Interest. Navíc americký odborník dodává: „Když vidíte ruský T-50 nebo čínský J-20 a jejich pokročilé raketové systémy, tak je Vám hned jasné, že jsme přišli o možnost odpovědi.“ Podle něj letectvo Spojených států technologicky ztratilo převahu v oblasti vojenského letectví.

Celý text (Ze Světa)


Autor: Lik

Datum: 29 května 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: