3 WWW.CYRON.CZ - vše pro Váš Mageia Linux (Rusové jsou hajzlové, šovinisti, podlí násilníci. Ivánky je třeba oblbnout. Vladimir Žirinovskij recituje z Lenina)

WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Rusové jsou hajzlové, šovinisti, podlí násilníci. Ivánky je třeba oblbnout. Vladimir Žirinovskij recituje z Lenina


Po ruských i světových sociálních sítích se nyní začalo šířit rok staré parlamentní vystoupení enfant terrible ruské politiky Vladimira Žirinovského, lídra Liberálně-demokratické strany Ruska. Politik je známý svými velmi kontroverzními názory a způsobem vystupování.

„Odcituji z Lenina: ‚Ruský člověk je špatný pracovník.‘, ‚Ivánky je potřeba oblbnout, bez oblbnutí Ivánků moc nezískáme.‘, ‚Na Rusko kašlu.‘, ‚Rusové jsou hajzlové.‘ ‚Skutečně ruský člověk, Velikorus je šovinista, v podstatě je podlý a násilník.‘ Všechna tato slova jsou z různých děl Lenina… V zajetí bylo okolo milionu kozáků a Lenin píše rezoluci: ‚Do posledního je zastřelte!‘ Lenin bolševikům do Penzy: „Pověsit, rozhodně pověsit, aby lid viděl ne méně než sto úspěšných rolníků!‘ Na konci roku 1917 Lenin navrhl postřílet ‚každého desátého parazita‘, ale vždyť v této době byla masová nezaměstnanost v zemi! Sovětskému představiteli ve Švýcarsku řekl Lenin: ‚Ruským hlupákům dejte práci, jako to dělali ty idioti do dneška.‘ Tohle všechno píše Lenin!“

Celý text (Parlamentní Listy)


Autor: ?

Datum: 19 dubna 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: