WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

S Hitlerem ho nesrovnávejte, Hitler vlastní města nebombardoval


Podle oficiálních médií regulerně zvolený prezident, který co chvíli nabízí příměří východoukrajinským teroristům a separatistům, podle alternativních médií pučista a nacista, který posílá letectvo a tanky na civilní obyvatele vlastní země. Jen opravdu velký hlupák dnes ještě věří oficiálnímu zpravodajství, k alternativním zdrojům se ale nedostane každý. Jak těm lidem říct, že úplně stejně by to mohlo probíhat i u nás? Nebo pochybujete o tom, že by se zdejší takzvané elity vzdaly svých astronomických příjmů bez boje? Na Ukrajině totiž vůbec nejde o nějaký separatismus. Lidi tam prostě jen chtěli žít jako lidi, ne jako otroci. Jen proto teď umírají.

Většina populace stále věří, že v parlamentu máme levici a pravici, že máme vládu a opozici, že každé další volby budou regulerní a demokratické, že problémy se řeší. A tak jen ti, kdo sledují alternativní média vědí, že tento pán bude brzy nejhledanější osobou na Ukrajině. Dnes je sebejistý a hraje si na všemocného, ale až bude stát u zdi, pomočí se strachy. Jednou ho najdou a potrestají. A spolu s ním všechny členy vlády a kompletní velení armády. A určitě nezapomenou na piloty, kteří tupě plní šílené rozkazy k bombardování měst, kde po stovkách umírají ženy a děti.

Celý text (Exilové Noviny)


Autor: HolaKo

Datum: 15 května 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: