WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Takto chytře Putin překvapivou finanční operací převezl západní finanční žraloky a udělal z nich hlupáky. Když to pochopili, bylo už příliš pozdě


Za několik dnů Rusko skoupilo za babku svá naftová a plynová aktiva, která se nacházela v rukou západních finančníků, tvrdí InSerbia. A to všechno díky tomu, že došlo ke znehodnocení ruského rublu a na trhu se objevily fámy, že akcie půjdou dolů. Podle slov InSerbia to byla ta „nejpřekvapivější operace, se kterou jsme se měli možnost setkat od dob založení fondového trhu“.

Putin vyčkal celý týden „a jenom se usmíval na tiskové konferenci“, a když ceny těchto akcí spadly maximálně, přikázal okamžitě vykupovat aktiva, která drželi Američané a Evropané. „Když finanční žraloci pochopili, že je podvedli, bylo už příliš pozdě, píše vydání. A teď zůstanou všechny příjmy z ropy a plynu v Rusku. Rubl bude růst sám od sebe a nebude nutné kvůli tomu utrácet zlaté a valutové rezervy. „Evropští finanční žraloci ze sebe udělali hlupáky: za pár minut Rusko za babku vykoupilo naftová a plynová aktiva v hodnotě miliard. S tak překvapivou operací jsme se nesetkali o okamžiku založení fondového trhu“, píše InSerbia.

Celý text (EUportal)


Autor: ?

Datum: 07 ledna 2015

Vstup do diskuze

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Užitečné odkazy: