Obsah fóra » Ostatní » Vaše názory a připomínky k tomuto webu

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Můj názor na tento web
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2010 9:49 pm

Dobrý den, již pár dní jsem registrovaným uživatelem toho webu a dovolím si napsat několik postřehů. Pročetl jsem si i některé články a seznámil se Mirku s Vaší situací. Předně musím říct, že Vám moc fandím a držím palce ve Všem počínání. Trošku mě mrzí, že Váš web je asi dost málo navštěvován. Obsah je velmi kvalitní, úložiště též, problém vidím možná v tom, že o něm dost lidí neví. Já sám jsem jej objevil náhodou, když jsem něco hledal na netu. Nezkoušel jste se domluvit např. s autory stránek www.mandrivalinux.cz, aby tam dali odkaz na tento web, případně i na Vaše úložiště? Je fakt, že tohle fórum asi zůstane trošku popelkou ve srovnání s fórem na zmiňovaném mandrivalinuxu, ale i tak by mohlo být zajímavé. Rozhodně bych uvítal třeba ty již zmiňované RSS kanály nebo online chat, kde bychom mohli občas pokecat. Taky by nebylo špatné uvést třeba i více návodů, psaných klidně polopatisticky, vyloženě pro začátečníky, já sám jsem třeba hodně věcí z knihy Ivana Bíbra nepochopil a musel jsem dlouze hledat všude možně. Každopádně držím palce a doufám, že sem budu chodït ještě dlouho na čím dál lepší web. S pozdravem Petr.

Předmět příspěvku: Re: Můj názor na tento web
PříspěvekNapsal: sob led 30, 2010 11:41 pm

Site Admin

Dobrý den,

samozřejmě mě mrzí, že web je tak málo navštěvován. Na www.mandrivalinux.cz je odkaz na starou, ještě funkční adresu http://www.mandrivalinux.ic.cz , dost tedy nenápadná. Kdysi jsem tam psal, dosti dlouho jako téměř jediný autor, asi jako teď Peťoš. Ale už bych to nestíhal. Totéž se týče i návodů zde, i ty jsem omezil. Ale víte, co je problém největší? Témata. Občas sem "fláknu" nějakou zajímavost z politiky, atd, ale to je z nouze ctnost. Uvítám náměty i tipy na software. Rozhodně bych přivítal, pokud by jste (nebo kdokoliv) nějaký návod sepsal, já bych jej otestoval, opravil, doplnil obrázky a uveřejnil. To by bylo výborné.

PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 9:28 pm

Určitě je to drobnost, ovšem všiml jsem si jí hned. Ze stránek diskuze není žádná jiná možnost, jak se dostat na domovskou stránku "www.cyron.cz" než umazáním části URL z adresního řádku prohlížeče. Nebo jsem něco přehlédnul?
Ke službě RSS: Tento sever neběží na nějakém redakčním systému? Pokud je vytvořen "na koleně", klobouk dolů. :)

PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 11:02 pm

Site Admin

1. Už to jde.

2. ne, žádný RS nepoužívám. Vždy jsem něco připlácl, a bylo... :-) Zrovna před chvílí jsem přepsal index článků do proměnných PHP. Skript vytáhne nejnovějších 10 a hodí je na hlavní stránku. A to je krok právě k RSS.