WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Hry (Akční)

Malé upozornění: snímky programů jsou pouze ilustrační, v Linuxu lze vzhled velmi snadno změnit dle svých požadavků. Jelikož snímky vznikají průběžně a nastavení občas měním (navíc GNOME/KDE, EMERALD/NATIV, atd), obrázky se liší. Upřednostňuji tmavý nebo šedivý vzhled (většina snímků), Vy však můžete mít okna třeba růžovoučká :-D.


Akční hry


Crash time 4: the syndicate (Cobra 11)

Crash time 4: the syndicate (Cobra 11)

Crash time 4: the syndicate (Cobra 11)

Vžijte se do role Bena Jäger a Semir Gerkan a podstupujte vzrušující honičky a hodně výbušné akce ve městě Kolín nad Rýnem! Vyberte si vůz a jeďte. Úžasné kousky a velkolepé havárie přemění závod na nervy drásající záležitost. Jazyky: Němčina, Francouzština, Angličtina / Sprache: Deutch / Langue: Français / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi crash-time-4-the-syndicate-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Crash time 4 (Cobra 11)).

Shadow OPS Red mercury

Shadow OPS Red mercury

Shadow OPS Red mercury

Akční střílečka. Jazyky: Čeština, Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi shadow-ops-red-mercury-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Shadow OPS Red mercury).

Trine

Trine

Trine

Trine je akční hra s prvky taktiky. Hra je založena na plně interaktivní fyzice, každá postava má různé schopnosti a lze vymýšlet nové způsoby, jak překonat překážky a zachránit království! Jazyky: Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Angličtina + Finské titulky / Sprache: Deutch / Idioma: Español / Langue: Français / Lingua: Italiano / Language: English + Tekstitys: Suomi. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi trine-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Trine).

Wings of war

Wings of war

Wings of war

Wings of War je akční a rychlá hra z prostředí vzdušných bojů z první světové války. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi wings-of-war-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Wings of war).


Quake 4

Quake 4

Quake 4

Rasa brutálních a bezcitných kybernetických androidů, Stroggů, cestuje vesmírem a hledá suroviny. Jenže jsou suroviny a suroviny, takže pár barelů ropy, zlaté hodinky nebo kbelík uhlí je opravdu neuspokojí a jediné, co chtějí, je stručně řečeno lidské maso... Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi quake-4-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Quake 4).

Survivor

Survivor

Survivor

Shadowgrounds Survivor je third-person/top-down sci-fi akční hra. Jazyk: Angličtina, Finština / Language: English / Kieli: Suomi. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi survivor-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Survivor).

Auteria

Auteria

Auteria

Auteria je svět fantazie v našem reálném světě. Hrejte zdarma 3D multiplayer online hru. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi auteria-multiplayer-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Auteria).

Gorky 17

Gorky 17

Gorky 17

V tajné sovětské vojenské základně Gorky-17 v Polsku cosi nevyšlo... Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi gorky-17-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Gorky 17).


Gorky zero: Aurora watching

Gorky zero: Aurora watching

Gorky zero: Aurora watching

V Barentsově moři ztroskotala ruská ponorka Komsomolets II. Zjistila, že pár hodin před katastrofou ponorky křižovala přes hřbitov ponorek v Zemi Františka Josefa. Další vyšetřování odhalilo, že komplexní a tajné vojenské laboratoři pod vedením nechvalně známého vědce a génia na DNA Jacka Pareckého... Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi gorky-zero-aurora-watching-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Dobrodružné -> Gorky zero: Aurora watching).

Call of Juarez

Call of Juarez

Call of Juarez

Jeden za všechny a všichni za jednoho, platí heslo v Divokém západě, a platí i ve hře Call of Juarez.Scénář k této hře napsal dramatik Haris Otkinsen Hollywood, který měl dodat skutečnou autentičnost této hry, zda se mu podařilo je na vás. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi call-of-juarez-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Call of Juarez).

Quantum of Solace

Quantum of Solace

Quantum of Solace

James Bond je zpět k vyrovnání skóre ve videohře Quantum of Solace. Představujeme další smrtící a rafinovanou Bondovku. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi quantum-of-solace-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Quantum of Solace).


CSI: Deadly indent

CSI: Deadly indent

CSI: Deadly indent

Za zkratkou CSI se skrývá Crime Scene Investigation. Ve hře CSI: Deadly Intent je vaším úkolem pomoci vyřešit pět případů zabití v Las Vegas. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi csi-deadly-indent-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> CSI: Deadly indent).

CSI - Fatal conspiracy

CSI - Fatal conspiracy

CSI - Fatal conspiracy

CSI (Crime Scene Investigation) nejen řeší některé z nejvíce ohavných zločinů v Sin City, ale také bojuje s nebezpečným drogovým kartelem. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi csi-fatal-conspiracy-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Dobrodružné -> CSI - Fatal conspiracy).

Cold War

Cold War

Cold War

Tato akční hra odehrávající se v SSSR vypráví příběh novináře, který je zatčen KGB a hrozí mu převoz na Sibiř nebo smrt. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi coldwar-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Cold War).


Project ignis

Project ignis

Project ignis

Project Ignis – dokonalá vesmírná střílečka! Jazyk: Čeština. Licence: Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi project-ignis], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Project ignis).

Sacred

Sacred

Sacred

Sacred je skvěle vypadající akční RPG, které poskytuje několik zajímavých herních inovací. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi sacred-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Sacred).

Yo Frankie

Yo Frankie

Yo Frankie

Coby zákeřná létající veverka musíte pozabíjet co nejvíce nevinných zvířátek. Kvalitní grafika. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: GNU/GPL a Creative Common.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi yo-frankie-64], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Dobrodružné -> Yo Frankie).

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider zkoumá životní příběh Lary Croft od vyděšené mladé ženy. Vyzbrojena pouze syrovými instinkty a schopností jít za hranice lidské vytrvalosti, musí Lara bojovat, aby odhalila temnou historii zapomenutého ostrova a unikla z něj. Jazyky: Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Angličtina / Sprache: Deutch / Idioma: Español / Langue: Français / Lingua: Italiano / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi tomb-raider-anniversary-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Tomb Raider: Anniversary).

Tomb Raider: Legend

Tomb Raider: Legend

Tomb Raider: Legend

Další akční adventura s polonahou Larou Croft. Jazyky: Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Angličtina / Sprache: Deutch / Idioma: Español / Langue: Français / Lingua: Italiano / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi tomb-raider-legend-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Dobrodružné -> Tomb Raider: Legend).

Din's curse

Din's curse

Din's curse

Din's Curse je akční RPG. Din, šampion bohů, sobecky promarnil svůj první život. Pokud se nevykoupí, je odsouzen bloudit po zemi sám na věky věků. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi dins-curse-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Din's curse).

Just Cause

Just Cause

Just Cause

Just Cause je často přirovnávána ke hře Far Cry. Má nádhernou grafiku. V Just Cause, stanete se tajným agentem CIA. Vaším úkolem je zkorumpovat vládu jihoamerického ostrova (fuj). Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi just-cause-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Just Cause).

Delta Force Xtreme

Delta Force Xtreme

Delta Force Xtreme

Vojenská akce. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi delta-force-xtreme-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategické -> Delta Force Xtreme).

Crysis 2 Multiplayer

Crysis 2 Multiplayer

Crysis 2 Multiplayer

Svět byl zpustošen série klimatických katastrof a společnost je na pokraji úplného zhroucení. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi crysis-2-multiplayer-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Crysis 2 Multiplayer).

Kane & Lynch: Dead men

Kane & Lynch: Dead men

Kane & Lynch: Dead men

Kane & Lynch: Dead Men je kooperativní third-person střílečka. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi kane-and-lynch-dead-men-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Kane & Lynch: Dead men).

Mafia

Mafia

Mafia

Akční hra z prostředí americké mafie třicátých let minulého století. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi mafia-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Mafia).

Project IGI2: Covert strike

Project  IGI2: Covert strike

Project IGI2: Covert strike

Jones je opět v čele prevence proti mezinárodnímu terorismu, světovým katastrofám a zradě na nejvyšší úrovni. Jazyky: Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Angličtina / Sprache: Deutch / Idioma: Español / Langue: Français / Lingua: Italiano / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi project-igi-2-covert-strike-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Project IGI2: Covert strike).

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent, hororová hra o přežití. Zkušenosti, které mrazí až do morku kostí. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi amnesia-the-dark-descent-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Amnesia: The Dark Descent).

Ratatouille

Ratatouille

Ratatouille

"Ratatouille" je počítačová hra vyvinutá dle stejnojmenné filmu od Pixaru, který přinese dohromady dva zdánlivě protichůdné světy, malý krysáček (či co to je) ​​a 5-hvězdičková francouzská restaurace. Mladý krysáček Remy touží stát slavným šéfkuchařem. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ratatouille-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Ratatouille).

Larva Mortus

Larva Mortus

Larva Mortus

Na konci XIX. století temné síly zastíní svět. Statečný exorcista čelí příchozímu zlu a bojuje proti nadpřirozeným příšerám a strašlivými výplody černé magie. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi larva-mortus-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Larva Mortus).

Pilot down

Pilot down

Pilot down

Tato akční hra se odehrává v zimě roku 1944, kdy se vaše letadlo sestřelil nad Německem a je to jen na vás, aby se zabránilo německým hlídkám vás dostat. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi pilot-down-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Pilot down).

AirStrike Eagles of World War II

AirStrike Eagles of World War II

AirStrike Eagles of World War II

Aistrike Eagles je akční arkáda - simulátor druhé světové války. Je to vzrušující letecká bojová hra. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi airstrike-eagles-of-world-war-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> AirStrike Eagles of World War II).

Greed black border

Greed black border

Greed black border

Akční RPG. Jazyk: Němčina, Angličtina / Sprache: Deutsch / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi greed-black-border-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Greed black border).

Living Hell

Living Hell

Living Hell

Líbí se vám krev a brutalitu? Horor? A víte, kdo je Jason Voorhees? V podstatě se bude hrát v pekle. Hra má pseudo-3D grafiku. Jazyky: Španělština, Angličtina / Idioma: Español / Language: English. Licence: Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi living-hell], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Living Hell).

Shadowgrounds

Shadowgrounds

Shadowgrounds

Shadowgrounds je epické sci-fi hra, která kombinuje návykovou hratelnost oldschool a moderní technologie. Bojujte s ošklivými mimozemšťany. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi shadowgrounds-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Shadowgrounds).

Kabus 22

Kabus 22

Kabus 22

Akční hra. Jazyk: Turečtina / Dili: Türkçe. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi kabus-22-tur-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Kabus 22).

Tribes vengeance 2

Tribes vengeance 2

Tribes vengeance 2

Akční hra. Každá mise je rozdělena do několika krátkých do misí. I demo nabízí hodiny zábavy plné akci. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi tribes-vengeance-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Tribes vengeance 2).

Lula 3D

Lula 3D

Lula 3D

Lula 3D - erotické sny. Krásná, štíhlá postava, dlouhé blond vlasy, velké modré oči a perfektně tvarované poprsí. To je bomba Lula. Jazyk: Němčina / Sprache: Deutsch. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi lula-3d-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Lula 3D).

Max Payne

Max Payne

Max Payne

Příběh začíná, když po návratu domů, najde v New Yorku policajt Max Payne, v jeho domově několik feťáků pod vlivem nových léků Valkyrie, který okamžitě zaútočí. Poté Max najde svou mrtvou ženu a dítě. Tak začíná jeho cesta za pomstou, jejiž cílem je odstranit vůdce Projectu Valkyrie. Jazyky: Slovenčina, Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi max-payne-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Max Payne).

Serious Sam 2

Serious Sam 2

Serious Sam 2

Klasická 3D střílečka, ale s novou grafikou a fyzikou, ale také s vtipnými hláškami. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi serious-sam-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Serious Sam 2).

Dark messiah of might and magic

Dark messiah of might and magic

Dark messiah of might and magic

Demo verze nové first-person střílečky, Dark Messiah of Might and Magic. Na rozdíl od jiných však ovládáte kouzla, důraz se zde klade na bitvy s hordami monster. Jste kouzelnický učeň Sareth, který nejen ovládá magii, ale později se také učí dovednosti bojovníků a zlodějů. Toto demo obsahuje tutorial a jednu misi. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi dark-messiah-of-might-and-magic-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Dark messiah of might and magic).

Postal 2

Postal 2

Postal 2

Velmi brutální akční hra. Jazyk: Angličtina + Slovenské titulky / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi postal-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Postal 2).

Wars & warriors: Joan of Arc

Wars & warriors: Joan of Arc

Wars & warriors: Joan of Arc

Vzrušující život Johanky z Arku, nejvyššího ženského bojovníka a dalších skvělých vojenských středověkých vůdců. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi wars-and-warriors-joan-of-arc-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Wars & warriors: Joan of Arc).

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> ).

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Linuxové hry:

Užitečné odkazy: