WWW.CYRON.CZ

Vše pro Váš Mageia Linux

Hry (Strategie)

Malé upozornění: snímky programů jsou pouze ilustrační, v Linuxu lze vzhled velmi snadno změnit dle svých požadavků. Jelikož snímky vznikají průběžně a nastavení občas měním (navíc GNOME/KDE, EMERALD/NATIV, atd), obrázky se liší. Upřednostňuji tmavý nebo šedivý vzhled (většina snímků), Vy však můžete mít okna třeba růžovoučká :-D.


Strategie


.

Disciples 3

Disciples 3

Disciples 3

Boj mezi bohy stále trvá. Vládnou nad osudy obyčejných smrtelníků, kteří v očekávání odměny za smrt na bitevním poli, nemilosrdně žízní po krveprolití. Jak nenávist bohů vůči sobě roste, hrobů přibývá. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi disciples-3-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Disciples 3).


Massive Assault Network 2

Massive Assault Network 2

Massive Assault Network 2

Massive Assault Network 2 je tahová hra. Nicméně, díky 3D technologii vypadá jako RTS. Véďte své divize a rozdrťte nepřátele bez milosti! Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi massive-assault-network-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Massive Assault Network 2).

Family farm

Family farm

Family farm

Zahrajte si farmářskou hru, která by se dala popsat jako tycoon (ekonomická strategie) zasazený do 19. století s postavičkami jako ze sims. Snažíme se být realističtí: postavy mají různé talenty a dovednosti, chtějí něco k snědku, rodí se děti, stromy rostou, úroda závisi na počasí a tak dále. Herní mechanika je podobná deskovým a RPG hrám, protože designér hlavních mechanismů je autor řady deskových her. Jazyky: Čeština, Polština, Němčina, Italština, Angličtina / Język: Polski / Sprache: Deutch / Lingua: Italiano / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi family-farm-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Family farm).

Chris Sawyer's: Locomotion

Chris Sawyer's: Locomotion

Chris Sawyer's: Locomotion

Použijte železnice, náklaďáky, autobusy, letadla a lodě na uspokojení potřeb rostoucí metropole. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi chris-sawyers-locomotion-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Chris Sawyer's: Locomotion).

Heroes of Neverth

Heroes of Neverth

Heroes of Neverth

Strategická hra. Jazyky: Ruština, Vietnamština, Rumunština, Portugalština, Španělština, Francouzština, Němčina, Angličtina / Язык: Русский / Ngôn ngữ: Tiếng Việt / Limba: Română / Idioma: Português / Idioma: Español / Langue: Français / Sprache: Deutch / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi heroes-of-neverth-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Heroes of Neverth).

Battle of Wesnoth

Battle of Wesnoth

Battle of Wesnoth

Tahová strategie. Vítězství v Bitvě, kde přebíráte kontrolu nad vesnicemi, závisí na použitých jednotkách, které se liší v síle útoku a obrany. Zkušenosti, které získáte během určitého levelu, se budou hodit v dalších. Jazyk: dle systému. Licence GNU/GPL.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi wesnoth], nebo pomocí Ovládacího centra.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Battle of Wesnoth).


Glest

Glest

Glest

3D real-time strategická hra. Připomíná Warcraft 3. Jazyky: různé, včetně Češtiny a Slovenčiny. Licence: GNU/GPL.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi glest], nebo pomocí Ovládacího centra.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Glest).


Tribal Trouble

Tribal Trouble

Tribal Trouble

Tribal Trouble je rychlá strategická 3D hra s velmi zajímavou grafikou. Převezmete roli vůdce tak nějak bezradných členů vlastního kmene a příbuzenstva. Vaším úkolem pak bude úspěšně provést Váš kmen přes veškeré vojenské srážky, se kterými se setká na skupince tropických ostrovů. Jazyky: Dánština, Španělština, Němčina, Italština, Angličtina / Sprog: Dansk / Idioma: Español / Sprache: Deutch / Lingua: Italiano / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi tribal-trouble], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Tribal Trouble).

Knights of Honor

Knights of Honor

Knights of Honor

Jako král máte tu čest vést své lidi ve snaze zlepšit království od skromných začátků k mocné a silné říši. Válka, diplomacie, ekonomie, to vše zvyšuje vaší sílu a možnost expanze. Vaším cílem je ovládnout celou středověkou Evropu. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi knights-of-honor-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Knights of Honor).

Harvest: Massive Encounter

Harvest: Massive Encounter

Harvest: Massive Encounter

Harvest: Massive Encounter je real-time strategie s bitvami epických rozměrů a jedinečný styl řízení. Vžijte se do role velitele vesmírné kolonie. Stavte elektrárny, minerální sklízeče a obranné věže a dbejte, aby bylo vždy dostatek energie k odrážení nekonečných hord zlých mimozemšťanů. Jazyk: Francouzština, Portugalština, Němčina, Angličtina / Langue: Français / Idioma: Português / Sprache: Deutch / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi harvest], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Harvest: Massive Encounter).


Majesty

Majesty

Majesty

Jedná se o realtimovou strategii rozdělenou na jednotlivé mise, v nichž se snažíte řešit problémy své říše. Můžete klasicky stavět různé budovy a produkovat jednotky, jejich pojetí je však originální. Nejedná se totiž o tuctové vojáky, nýbrž o individuální hrdiny, kteří mají svá jména, vlastnosti a dovednosti, které se s přibývajícimi zkušenostmi vylepšují. Navíc mají svou vlastní vůli a lze je ovládat jen nepřímo. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi majesty-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Majesty).

Heroes of Might and Magic III.

Heroes of Might and Magic III.

Heroes of Might and Magic III.

Heroes of Might a Magic III je tahová strategická válečná hra. Jedná se o klasickou RPG - získávání a rozvoj města, shromažďování zdrojů, sestavení armády a její odeslání do boje. Zdroje (zlato, dřevo, ruda, drahokamy, křišťál, rtuť a síru) lze nalézt především v dolech a jsou sbírány jednou denně. Jsou použity na výstavbu nových objektů, na zlepšení stávajících budov, ke koupi armády, atd. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi heroes-3-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Heroes of Might and Magic III.).

Neighbours from Hell 2

Neighbours from Hell 2

Neighbours from Hell 2

Soused z pekla si chce užít dovolenou. Dobrý důvod pro Woodyho a tým kameramanů (TV show), aby společně nastoupili na parník. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi neighbours-from-hell-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Neighbours from Hell 2).

The Guild 2

The Guild 2

The Guild 2

Evropa, 1400 n. l. - poslední křížová výprava, která byla zahájena před 6 lety, skončila strašlivou porážkou, když se křižákům nepodařilo dobýt Nikopolis předtím, než je dosaženo vojsky Osmánské říše. Sen o dobytí Jeruzaléma je zapomenut... Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi the-guild-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> The Guild 2).

Sid Meier's Civilization IV.

Sid Meier's Civilization IV.

Sid Meier's Civilization IV.

Sid Meier je Civilization IV je konečně strategická hra, která nabízí hráčům možnost vést svůj vyvolený národ od úsvitu lidstva až do kosmického věku a stát se největším vládcem světa. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi sid-meiers-civilization-4-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Sid Meier's Civilization IV.).

Plane Shift

Plane Shift

Plane Shift

Multiplayerová hra na hrdiny v 3D z prostředí dobrodružství a magie. Překrásná online masivně hratelná RPG, která je ke všemu zcela zdarma. Cílem tvůrců této hry je vytvořit virtuální fantasy svět, ve kterém hráč může začít jako vesničan jdoucí za svou slávou a skončit hrdinou. Jazyky: Rumunština, Holandština, Katalánština, Španělština, Angličtina / Limba: Română / Taal: Nederlands / De Idiomes: Català / Idioma: Español / Language: English. Licence: částečně GNU/GPL, částečně jiné licence, v podstatě Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi planeshift-64], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Plane Shift).

Marine park empire

Marine park empire

Marine park empire

Kontrolujte každý aspekt svého mořského parku, krmení a čištění vašich zvířat0 i přijímání a propouštění zaměstnanců. Poskytněte svým návštěvníkům vzrušení na celý život. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi marine-park-empire-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Marine park empire).

Officers

Officers

Officers

Officers je první světová válka v reálném čase, strategická hra, v níž bojujete ve skutečně masovém měřítku. Více než 1500 jednotek, mapy až 10 čtverečních kilometrů. Historické bitvy, jako operace Overlord, Millenium a Cobra. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi officers-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Officers).

Panzers SP 2

Panzers SP 2

Panzers SP 2

Taktická hra z 2 světové války. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi panzers-sp-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Panzers SP 2).

Ancient Empire Lux

Ancient Empire Lux

Ancient Empire Lux

Ancient Lux je počítačová strategická hra, která vám umožní hrát za všech velkých starověkých civilizací. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ancient-lux-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Ancient Empire Lux).

ANNO 1503.

ANNO 1503

ANNO 1503

ANNO 1503 - návrat úsvitu Nového světa, sága plná dobrodružství a překvapení. Jako mladík jste se dozvěděl o zajímavých možnostech Nového světa. Nyní jste dospělý, připraven nalodit se a vyplout směrem k objevování nových míst. A to vše na konci roku 1503 našeho letopočtu. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi anno-1503-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> ANNO 1503).

Empire Earth II.

Empire Earth II.

Empire Earth II.

Real-time strategická hra z historie. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi empure-earth-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Empire Earth II.).

Dobrý náčelník

Dobrý náčelník

Dobrý náčelník

Zvláštní shodou okolností se ocitnete v bláznivém světě, kde každý věří, že jste bájným spasitelem. Ten má podle proroctví osvobodit všechny kmeny z područí kmene Tlustohlavců. Zvládnete tento nelehký úkol? Jako náčelník kmene řídíte chod celé osady a chráníte lid před nájezdy nepřátel. Stavte domy, sbírejte zlaťáky a pěstujte jídlo a dobytek s pomocí vašich hodných, ale trochu potřeštěných přátel. Přitom nesmíte zapomenout ani na jejich povyražení a odpočinek. Vaše snaha bude odměněna mnoha bonusy a hlavně skvělou zábavou. Jazyk: Čeština. Licence: Trial 1 hour.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi dobry-nacelnik-trial-1-hour], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Dobrý náčelník).

Dawn of war: Soulstorm

Dawn of war: Soulstorm

Dawn of war: Soulstorm

Strategická válka v 41. tisíciletí. Armáda získá nové letecké jednotky k vytvoření smrtícího deště. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi dawn-of-war-soulstorm-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Dawn of war: Soulstorm).

Age of empires 2

Age of empires 2

Age of empires 2

Strategie od Microsoftu pro WINE. :-D Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi age-of-empires-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Age of empires 2).

Hegemony: Wars of ancient Greece

Hegemony: Wars of ancient Greece

Hegemony: Wars of ancient Greece

Hegemony: Wars of ancient Greece je taktická hra. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi hegemony-wars-of-ancient-greece-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Hegemony: Wars of ancient Greece).

StarCraft II: Wings of liberty

StarCraft II: Wings of liberty

StarCraft II: Wings of liberty

StarCraft II je sci-fi strategická hra v reálném čase. Vidíte akci z hora a velíte své armádě. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi star-craft-2-wings-of-liberty], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> StarCraft II: Wings of liberty).

Galactic civilization

Galactic civilization

Galactic civilization

Vesmírná strategie, ve které jde o osud lidstva. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi galactic-civilization-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Ostatní -> Galactic civilization).

Diggles

Diggles

Diggles

Diggles (Wiggles) je velká stavební strategie, ve které hrajete za trpaslíky. Jazyk: Čeština, Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi diggles-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Diggles).

Faery: Legends of Avalon

Faery: Legends of Avalon

Faery: Legends of Avalon

Faery: Legends of Avalon je skvělá RPG hra plná jedinečné atmosféry. Zahrajte si jako elf nebo víla a objevte fantastický svět Avalon, stejně jako fantastické bytosti, které zde žijí. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi faery-legends-of-avalon-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Faery: Legends of Avalon).

Earth 2160

Earth 2160

Earth 2160

3D sci-fi RTS strategie s akčními prvky. EARTH 2160 je oficiální pokračování velmi populární série EARTH a navazuje na EARTH 2140 a EARTH 2150. Jen několika tisícům lidí se podařilo uniknout ze Země před jejím kolapsem v roce 2150 a strávili příštích několik let při formování rudé planety, rozvoji nových technologií a budování nové civilizace. Jak už je u lidstva zvykem, každá ze tří frakcí ("Euroasijská dynastie", "Spojené státy Civilised" a "Lunar Corporation") to dělali nezávisle a odděleně od sebe navzájem - ale v roce 2160 se děje něco divného v tomto novém světě. Jazyky: Angličtina, Němčina. Language: English. Sprache: Deutsch. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi earth-2160-eng-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Earth 2160).

S.W.I.N.E.

S.W.I.N.E.

S.W.I.N.E.

S.W.I.N.E. (Strategic Warfare In a Nifty Environment) je real-time taktická hra. Můžete bojovat buď jako brutální prasata nebo jako pacifističtí králíci. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi swine-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> S.W.I.N.E.).

Ksirk

Ksirk

Ksirk

Taktická a strategická hra. Používané knihovny: QT (KDE). Jazyk: Dle systému. Licence GNU/GPL.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ksirk], nebo pomocí Ovládacího centra.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Ksirk).

Ardentryst

Ardentryst

Ardentryst

Akční RPG online fantasy strategie se zaměřením nejen na boj, ale na příběh a vývoj postav. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ardentryst], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Ardentryst).

ZOO Tycoon 2

ZOO Tycoon 2

ZOO Tycoon 2

ZOO Tycoon 2, pokračování velmi populární a oceňované ZOO Tycoon, přináší fantastický 3D zážitek. Vytvořte funkční zoologickou zahradu. Projděte ZOO v první osobě, buďto jako host, nebo pečujte o zvířata. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi zoo-tycoon-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> ZOO Tycoon 2).

Warzone 2100

Warzone 2100

Warzone 2100

Multi-player real-time akční science-fiction strategie. Uff. Ještě něco? :-) Tak koukněte sem. Jazyk: dle systému. Licence: GNU/GPL.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi warzone2100], nebo pomocí Ovládacího centra.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Warzone 2100).

Iffermoon

Iffermoon

Iffermoon

Iffermoon je vynikající arkáda - 2D real-time RPG. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Freeware.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi iffermoon], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Arkády -> Iffermoon).

Emergency 2012

Emergency 2012

Emergency 2012

Nepokoje v Paříži, výpadky tepla v Berlíně, masivní požáry v Aténách, chladné počasí v Mnichově a Londýně, přírodní katastrofy, teroristické útoky a další. Píše se rok 2012 a svět, jak se zdá, se vymkl kontrole. Jako vedoucímu záchranných operací je vaším úkolem zajistit bezpečnost obyvatel. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi emergency-2012-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Emergency 2012).

Sins of a Solar Empire

Sins of a Solar Empire

Sins of a Solar Empire

Sins of a Solar Empire is a science fiction real-time strategy computer game.Sins of a Solar Empire je science fiction real-time strategie. Jazyk: Angličtina / Language: English. Licence: Demo.

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi sins-of-a-solar-empire-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> Sins of a Solar Empire).

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi the-settlers-2-demo], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> ).

Postup instalace. Máte-li zprovozněn Webgurpmi, postačí klepnout na tlačítko níže. Samozřejmě můžete instalovat i klasicky: [urpmi ], nebo pomocí Ovládacího centra. Tento RPM balíček se nachází v mém herním repozitáři.

Spuštění: (Nabídka -> Hry -> Strategie -> ).

60 GB her pro Linux

Největší herní repozitář na světě

Žádost o příspěvek.

Žádost o příspěvek

Jak někteří z Vás vědí, jsem těžce invalidní, mobilní jen na invalidním vozíku. Práci na tomto webu věnuji cca 12 hodin denně.

V oblasti financování provozu tohoto webu (HW, hostingu, a podobných věcí) nemohu vše financovat ze svého, proto prosím o příspěvek. Nechci vydělávat, jen udržet provoz.

Pokud je Vám má práce k užitku, přispějte prosím jakoukoliv finanční částkou na účet číslo 178365410/0300. Děkuji moc.

Diskuze

Linuxové hry:

Užitečné odkazy: